junior CZECH MTBO team


Přejdi k navigaci
Mistroství světa juniorů (od roku 2008)

ZLATO
Polsko (2008)sprintFrantišek Bogar
Polsko (2008)krátká traťHana Hančíková
Polsko (2008)štafetyMichaela Marešová, Hana Hančíková, Hana Doležalová
Dánsko (2009)sprintFrantišek Bogar
Dánsko (2009)krátká traťMarek Pospíšek
Portugalsko (2010)sprintMarie Březinová
Portugalsko (2010)štafetyMarie Březinová, Martina Lamichová, Majda Seifertová
Portugalsko (2010)štafetyKryštof Bogar, Martin Tišnovský, Vojtěch Stránský


STŘÍBRO
Polsko (2008)klasická traťMarek Pospíšek
Polsko (2008)krátká traťMarek Pospíšek
Polsko (2008)krátká traťHana Hančíková
Portugalsko (2010)krátká traťKryštof Bogar


BRONZ
Dánsko (2009)sprintVojtěch Stránský
Dánsko (2009)klasická traťFrantišek Bogar
Dánsko (2009)štafetyKateřina Hančíková, Martina Lamichová, Zuzka Kiacová
Portugalsko (2010)sprintKdyštof Bogar
Portugalsko (2010)krátká traťMajda Seifertová
Portugalsko (2010)klasická traťVojtěch Stránský


Mistroství Evropy juniorů a Evropský pohár dorostu (od roku 2008)

ZLATO
Litva (2008)krátká traťH20Marek Pospíšek
Litva (2008)sprintH20Marek Pospíšek
Litva (2008)klasická traťH20František Bogar
Dánsko (2009)free orderD17Ágnes Pařízková
Polsko (2010)sprintD17Ágnes Pařízková
Polsko (2010)klasická traťH17Kryštof Bogar
Polsko (2010)klasická traťH20Vojtěch Stránský
Polsko (2010)krátká traťH20Vojtěch Stránský
Polsko (2010)štafetyD20Majda Seifertová, Anežka Pařízková, Marie Březinová
Polsko (2010)štafetyH20Vojtěch Stránský, Martin Tišnovský, Kryštof Bogar


STŘÍBRO
Litva (2008)klasická traťH17Lukáš Chmelař
Litva (2008)krátká traťH20František Bogar
Litva (2008)sprintH20František Bogar
Litva (2008)štafetyH20Marek Pospíek, František Bogar, Vojtěch Stránský
Litva (2008)krátká traťD17Maruška Březinová
Litva (2008)štafetyD17Maruška Březinová, Martina Lamichová, Zuzka Kubátová
Dánsko (2009)free orderH17Kryštof Bogar
Dánsko (2009)krátká traťH17Kryštof Bogar
Dánsko (2009)krátká traťD17Anička Veselá
Dánsko (2009)free orderD17Anička Veselá
Dánsko (2009)sprintD17Lucka Švarcbachová
Polsko (2010)sprintH17Tomáš Staněk
Polsko (2010)sprintD20Majda Seifertová
Polsko (2010)klasická traťD20Marie Březinová
Polsko (2010)krátká traťH17Tomáš Staněk
Polsko (2010)krátká traťD17Lucie Švarcbachová
Polsko (2010)krátká traťD20Majda Seifertová


BRONZ
Litva (2008)štafetyH17Martin Tišnovský, Pavel Brlica, Lukáš Chmelař
Litva (2008)krátká traťD17Zuzka Kubátová
Dánsko (2009)klasická traťH17Kryštof Bogar
Dánsko (2009)sprintD17Anička Veselá
Polsko (2010)sprintH20Vojtěch Stránský
Polsko (2010)klasická traťD17Anežka Pařízková
Polsko (2010)krátká traťH17Kryštof Bogar




JWOC 2010 Montealegre Portugalsko
MS PORTUGALSKO 2010

EYOC + EJOC Gdańsk Polsko
Evropský pohár 2010

MTB-O Camp Dansko
Tréninkový kemp 2011

Český svaz orientačních sportů - sekce MTBO
Český svaz orientačních sportů